Nadácia Just Slovensko
Nadácia Just Slovensko

Ako môžem prispieť?

1. Poukázaním podielu zaplatenej dane z príjmov za rok 2023 (2% z dane)

Nadácia JUST SLOVENSKO je zaregistrovaným príjemcom 2, prípadne 3% (ak ste  vykonali v roku 2023 dobrovoľnícku činnosť) podielu zaplatenej dane. Tlačivo na poukázanie si môžete otvoriť a následne stiahnuť pomocou nižšie uvedeného odkazu.

Otvoriť tlačivo

 

2. Bezhotovostným prevodom pomocou QR kódu

Nasnímaním jednotlivých QR kódov do aplikácie vašej banky môžete v priebehu pár sekúnd poslať požadovanú výšku daru priamo na transparentný účet nadácie.

 

3. Finančným darom (bezhotovostným prevodom) na transparentný účet nadácie

 

Názov účtu príjemcu: Nadácia JUST SLOVENSKO
IBAN: SK63 8330 0000 0026 0207 4399

SWIFT / BIC: FIOZSKBAXXX

4. Kúpou produktov špeciálne určených pre nadáciu / zapojením sa do špeciálnych akcií

Produkty je možné zakúpiť si od spoločnosti JUST SLOVENSKO. Ak nie ste registrovaným poradcom spoločnosti, môžete sa s niektorým z vášho okolia skontaktovať a určite vám produkty rád objedná a doručí kontakt na odborného poradcu

 

 

Bylinkové rozprávky

Rozpravky Malovanky
Počas celého roka sa dá cez poradcov firmy JUST SLOVENSKO objednať kniha Bylinkové rozprávky, s 10 ilustrovanými rozprávkami o škriatkoch, vílach, včelej kráľovnej a pod.  Výťažok z predaja v hodnote 2 € z každej predanej knižky poputuje na účet nadácie.

Pripravujeme

Slovensko V Behu
V spolupráci s Rozbeháme Slovensko pripravujeme charitatívny beh, ktorý sa uskutoční v mesiaci jún 2024. Viac o projekte už čoskoro !!!